Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Grill (barbecue) foods & carry out
 • Taverns
 • Kebab grill traditional restaurants
 • Restaurants a - z
 • Butchers
 • Fast Food Restaurants
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Home-Cooking Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Grill (barbecue) foods & carry out in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

10-ка


 • Address : Gavril Konstantinovikj 29-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigo


 • Address : Prolet b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Be&Sa Senior/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bife In


 • Address : bul.ASNOM 34
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 12:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bob's fresh market/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boro-Miki


 • Address : Radishanska 4/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10679 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daki Burger


 • Address : Anton Popov (Ognjan Prica) 4-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deniel


 • Address : Branko Zarevski (Dimitrije Chupovski) 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10693 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Destan


 • Address : TC Bunjakovec prizemje lok.30
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:30 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh grill


 • Address : Ivan Kozarov 10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00 • Sun from 11:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradska kafana Kaj Jole/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gurman Mes-Atanasovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gurman mes-Atanasovski


 • Address : Ivan Hadzhinikolov (Ratko Mitrovikj) 12 lok.296
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10693 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gurman mes-Atanasovski


 • Address : bul.Jane Sandanski 78 lok.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jakobo


 • Address : Angel Dimovski 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 22:00 • Sat from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jato


 • Address : Palmiro Toljati 81-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 15:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jovlen


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 47-A
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj 61


 • Address : Aco Shopov (Proleterska) 61
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 120 | | | веќе видена

На 10-ти Јуни, Стартап Kлуб Скопјенаправи вистинска #СтартапРеволуција со финалниот настан „Ден на инвеститори“. На овој настан, инвеститори имаа можност да се ...
сите 22 | | | веќе видена

Првата држава од Европската Унија(ЕУ) која ископува ураниум е Финска. Информацијата ја објави рударската компанија, пренесува Политика. Оваа финска компанија ...
сите 17 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 17 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel