Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фризерски салони
 • Козметички салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Фризерски салони во Кавадарци


Алекс Ас


 • Адреса: Страшо Пинџур 12
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 17:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андерграунд


 • Адреса: Моша Пијаде 1-е
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:30
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Афродита


 • Адреса: Охридска б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Белучи


 • Адреса: Мито Хаџивасилев 101
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 16:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бети


 • Адреса: Киро Каракулев 1
 • Место: Кавадарци
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Би-Ју-Ту


 • Адреса: Киро Крстев 91
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бјутифул


 • Адреса: ЈНА 30
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Пауза Пон-Пет 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бјути Лук


 • Адреса: 7-ми Септември 46
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 17:00

Пауза Пон-Пет 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бубамара-Ј


 • Адреса: Благој Крстиќ 6
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Б Мали


 • Адреса: Цано Поп Ристов 28
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 17:00

Пауза Пон-Саб 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ваш Мими


 • Адреса: Пролетерска 3-ж, Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7490 км
 • Работно време: Пон - Саб од 15:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Весна


 • Адреса: В.С.Бато б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вики-Виолемо


 • Адреса: Гоце Делчев 13, Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7490 км
 • Работно време: Пон - Саб од 14:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виола


 • Адреса: Партизанска 12
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоана


 • Адреса: М.Х.Јасмин 78
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дани


 • Адреса: бул.Македонија б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Пауза: Пон-Саб 12-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даре-Дс


 • Адреса: Димче Мирчев 1
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 16:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дејзи


 • Адреса: Охридска 49
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ева


 • Адреса: Блажо Алексов б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 16:00 до 20:00 • Саб од 12:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елеонора


 • Адреса: 9-та Бригада 17
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 18:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Негативниот изглед во потврдениот кредитен рејтинг е ...
сите 40 | | | веќе видена

Според Центарот за алтернативни финансии на Кембриџ (CCAF), биткоин „рударството“ троши околу 145 терават-часови електрична енергија годишно, што е околу 0,55 ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи