Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фризерски салони
 • Козметички салони
 • Шминкери
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Фризерски салони во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Ангел Беаути (Ангел Бјути)


 • Адреса: 8-Ми Септември 44
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арс-нова


 • Адреса: бул.Туристичка б.б., мини базар Гранит
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Вто - Нед од 13:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Артистик


 • Адреса: Петар Поп Арсов 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ателиер


 • Адреса: Димитар Влахов 46
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон од 09:00 до 13:00 • Вто - Нед од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аура Стил


 • Адреса: Дејан Војвода 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Пет од 13:00 до 20:00 • Саб од 13:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Белеза


 • Адреса: бул.Туристичка 44
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биби


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 21:00

Пауза Пон-Пет 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Валентина


 • Адреса: Марко Нестороски 93
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 20:30 • Саб од 11:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:30 до 16:30 • Саб од 13:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вин Стил


 • Адреса: Јане Сандански 181
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гордана


 • Адреса: Сирма Војвода б.б.
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грашница


 • Адреса: Махмут Рифат 3
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7437 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елит


 • Адреса: бул.Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елит Мари


 • Адреса: Крсте Мисирков 5
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Естетик


 • Адреса: ТЦ Охриѓанка
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Вто - Нед од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ирена


 • Адреса: Живко Чинго 192
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Саб од 14:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лаванда


 • Адреса: бул.Туристичка 30
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 21:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лејла


 • Адреса: Даме Груев 30
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ленче


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лули


 • Адреса: Јане Сандански 305
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Магде


 • Адреса: Никола Карев б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Битокоинoт денеска вреди 55.169 долари. Претходните викенди оваа криптовалута имаше вредност од 65.000 долари, а потоа падна на околу 55.000. Креаторот на ...
сите 43 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 28 | | | веќе видена

Двајца адвокати од спротивните страни во бракоразводната парница на Бил и Мелинда Гејтс, исто така ги застапуваа спротивставените страни во разводот на Џеф ...
сите 9 | | | веќе видена

Технолошкиот гигант Гугл би можел да заштеди милијарда долари во текот на 2021 година благодарение на пандемијата на коронавирусот, пренесуваат странските ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи