Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фризерски салони
 • Козметички салони
 • Шминкери
 • Маникир и педикир
 • Салони за убавина
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Фризерски салони во Битола


Ајтен


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ 1
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алуре


 • Адреса: Солунска 179
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арт Студио


 • Адреса: Мирка Гинова 5 лок.13
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Би-ај-пи


 • Адреса: Тодор Паница б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00 • Саб од 11:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бјути


 • Адреса: ДТЦ Шехерезада лок.3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00 • Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ББ


 • Адреса: Димче Лахчански 72
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Б&Б


 • Адреса: Васко Карангелески лам.3 кат.2 лок.44
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 18:00
 • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 16:00

Пауза 14:00-16:00 часот

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вела


 • Адреса: Климент Охридски б.б. лам.2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виола Бјути Центар


 • Адреса: Цар Самоил 75
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гого Ин


 • Адреса: Петар Петровиќ Његош 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дафина


 • Адреса: Стево Патакот 22
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:30 до 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деа


 • Адреса: Мечкин Камен 11
 • Место: Битола
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деан


 • Адреса: Васко Карангелески 12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деспина


 • Адреса: нас.Кланица 6-2/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дивас


 • Адреса: Стара Партизанска 20
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Доди Леа


 • Адреса: бул.1-ви Мај 275
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Драга-стил


 • Адреса: Петар Петровиќ-Његош 141
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елит


 • Адреса: Блаже Рогозинаро 7
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Естетик


 • Адреса: Игњат Атанасовски, Веро 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Иг-Ма


 • Адреса: Александар Турунџиев 86
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Негативниот изглед во потврдениот кредитен рејтинг е ...
сите 63 | | | веќе видена

Согласно законските измени кои треба да се најдат на владина седница, веќе се прецизирани дејностите во кои неделниот одмор може да се замени и со друг работен ...
сите 44 | | | веќе видена

Според Центарот за алтернативни финансии на Кембриџ (CCAF), биткоин „рударството“ троши околу 145 терават-часови електрична енергија годишно, што е околу 0,55 ...
сите 41 | | | веќе видена

Докажаните резерви на нафта и гас на големите нафтени компании се трошат алармантно брзо и се соочуваат со ризик да бидат исцрпени за помалку од 15 години, ...
сите 9 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Водечкиот глобален информативен сервис за централно банкарство и финансии, „Централ бенкинг”, од седумнаесет гувернерки во светот ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи