Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фризерски салони
 • Козметички салони
 • Шминкери
 • Бербери
 • Салони за убавина
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Фризерски салони во Прилеп


Ани


 • Адреса: Кеј 9-ти Септември б.б.
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арт бјути


 • Адреса: Браќа Ламески 17
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арт Лени


 • Адреса: Орде Чопела 22
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7473 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Атеље Сашо


 • Адреса: Браќа Ламески 4
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

Пауза: Пон-Саб 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ахе


 • Адреса: Филип Втори 83 (Маршал Тито), с.Кривогаштани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7460 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барбер Шоп


 • Адреса: Ристе Стојаноски 11
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб - Нед од 09:00 до 15:00

Пауза 13:00-17:00 часот

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бети


 • Адреса: Благоја Цанески-Челото б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 19:00 • Сре , Саб од 09:00 до 18:00

Пауза: Пон, Вто, Чет-Пет 13-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биба


 • Адреса: Филип Втори 49-б (Маршал Тито), с.Кривогаштани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7461 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бјути


 • Адреса: 5-та Прилепска Бригада 118
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7476 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 13:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бленд


 • Адреса: Октомвриска 2-в
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7476 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блондина


 • Адреса: Борка Талески 71
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бојан стил


 • Адреса: Тризла 108
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бонтон


 • Адреса: 29-ти Ноември 4
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 10:00 до 20:00 • Сре од 09:30 до 16:00 • Саб од 09:30 до 16:30

Пауза: Пон, Вто, Чет-Пет 14-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бошкоски


 • Адреса: Борка Влачарот 6
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бошкоски-2


 • Адреса: Борка Влачарот 6
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Брицо


 • Адреса: Кеј 9-ти Септември 11-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ваал


 • Адреса: Егејска 7
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 20:00 • Сре , Саб од 09:00 до 15:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вај нот


 • Адреса: Херој Карпош 41
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 10:00 до 20:00 • Сре , Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Валентина


 • Адреса: Самоилова б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гала Бјути


 • Адреса: Бизнис Центар лок.88
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Негативниот изглед во потврдениот кредитен рејтинг е ...
сите 77 | | | веќе видена

Според Центарот за алтернативни финансии на Кембриџ (CCAF), биткоин „рударството“ троши околу 145 терават-часови електрична енергија годишно, што е околу 0,55 ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи