Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кочани
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фризерски салони
 • Козметички салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Фризерски салони во Кочани


Арт-зон


 • Адреса: Лазар Андонов 2/3
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб - Нед од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бјути


 • Адреса: Димитар Влахов 88
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бруклин


 • Адреса: Страшо Ербапче 171
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вале


 • Адреса: Кеј на Револуција 23
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вики


 • Адреса: Кеј на Револуција 21
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 20:30 • Саб од 12:30 до 20:30
 • Пауза: Пон - Пет од 14:30 до 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гламур


 • Адреса: Кирил Змбов 11 (Енгелсова)
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10738 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голден Фешн


 • Адреса: ВМРО 86 (Маршал Тито)
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Делива


 • Адреса: Димитар Влахов 32
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дива ен


 • Адреса: Др.Стојан Николиќ 50 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:30 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 14:00 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ексајт


 • Адреса: Глигор Апостолов Гочо 9
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жана


 • Адреса: Димитар Влахов 77
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златка


 • Адреса: Теодосие Паунов 79
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Имиџ


 • Адреса: Браќа Ставреви 25
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кул Кат Артхеар


 • Адреса: Димитар Влахов 37
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лисап


 • Адреса: ВМРО б.б. (Маршал Тито)
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 19:00 • Саб од 14:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марија


 • Адреса: Скопска лам.ц
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Морски Ексклузив


 • Адреса: ВМРО б.б. (Маршал Тито)
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Петрова Викторија


 • Адреса: Кеј на Револуцијата 21
 • Место: Кочани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Престиж


 • Адреса: Димитар Влахов 5/20
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:30 до 18:30 • Саб од 10:00 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Радмила


 • Адреса: Илинденска 114
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Водечката он-дименд платформа за барање работни позиции – Upshift (Македонско-американската компанија) официјално ја отвори својата најнова канцеларија овој ...
сите 7 | | | веќе видена

Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Негативниот изглед во потврдениот кредитен рејтинг е ...
сите 63 | | | веќе видена

Согласно законските измени кои треба да се најдат на владина седница, веќе се прецизирани дејностите во кои неделниот одмор може да се замени и со друг работен ...
сите 44 | | | веќе видена

Според Центарот за алтернативни финансии на Кембриџ (CCAF), биткоин „рударството“ троши околу 145 терават-часови електрична енергија годишно, што е околу 0,55 ...
сите 40 | | | веќе видена

Докажаните резерви на нафта и гас на големите нафтени компании се трошат алармантно брзо и се соочуваат со ризик да бидат исцрпени за помалку од 15 години, ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи