Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Ohër
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Prilep
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ketering
 • Restorante nga a deri në zh
 • Zërim - huazim të pajisjeve
 • Balona për festa (tullumbace) - tregti dhe distributerë
 • Ndriçim - huazim të pajisjeve
 • Dasma - Lule Dhe Dekorime Të Tjera
 • Restorante Për Dasma
 • Ushqime Të Gatuara
 • Konferenca - Pajisje - Huazim
 • Festa - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Ngjarje - Organizim
 • Restorante - Piceri
 • Konferenca - Organizim
 • Dasma - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Prozhektorë
 • Dorëzim I Ushqimit
 • Lcd Pajisje
 • Restorante - Kombëtarë
 • Shtëpi Produksioni
 • Marketing Dhe Advertajzing - Agjenci
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Festa - pajisje

Teddi Sound & Light show Design


 • Adresa: Naroden Borec 11/A
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tetka Biberçe


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 82 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Ma , Enj nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trend


 • Adresa: Nikolla Vapcarov 2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trend


 • Adresa: Lublanska 4, City Moll perdhese
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Twity Ballons/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unë di


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 83-1/28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uranija


 • Adresa: Gradski Park p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vezilka


 • Adresa: Boris Trajkovski 174-a (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viki


 • Adresa: Rr.1 nr.44, f.Trubarevë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7859 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vintage Cafe


 • Adresa: Bul.Çlirimi 74
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 01:00 • Sh nga 08:00 deri më 02:00 • D nga 09:00 deri më 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizius


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 128
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vkusno


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 68
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhovani


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 64
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:30 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00 • D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zanzibar


 • Adresa: Dame Gruev 16, QT Paloma Bjanka
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонски Телеком ги зголеми приходите од продажбата во првото полугодие годинава за 4,1 отсто во споредба со истиот период од претходната година и изнесуваат ...
сите 78 | | | веќе видена

Со 12 грантисти од земјава, Министерството за локална самоуправа денеска потпиша договори за кофинансирање на 12 нови проекти вредни 3,6 милиони евра преку ИПА ...
сите 32 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 22 | | | веќе видена

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ, Лидија Петкоска, испрати моќна порака до СДСМ за очајната состојба во којашто се наоѓа државата, практично на сите полиња. Ајде ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj