Pro energo
//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1681889727_84.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

PRO ENERGO SHPK Manastir, është kompani e njohur në fushën e energjisë, merret me projektimin, ndërtimin dhe mbikëqyrjen e instalimeve elektrike, industriale dhe elektroenergjetike, projektimin dhe ndërtimin e objekteve elektroenergjite (të nënstacioneve, linjave dhe impianteve), matjen dhe testimin e instalimeve ekzistuese dhe sistemet e tokëzimit të çdo lloj objekti.


Kompania ka një ekip menaxherial dhe staf të trajnuar në mënyrë moderne me një shkallë të lartë ekspertize dhe integriteti, një ekip inxhinierik cilësor si dhe ekzekutues të trajnuar mirë dhe me përvojë me kualifikimet e duhura. Pozicionin tonë në treg ne e justifikojmë me përmirësimin dhe perfeksionimin konstant dhe të vazhdueshëm të cilësisë së shërbimeve që ofrojmë, para së gjithash me blerjen e pajisjeve cilësore për punë dhe ndjekjen e trendeve botërore në këtë fushë, që për kompaninë rezulton me parkun e saj të automjeteve dhe makinerive
si dhe ekzekutues (instalues) të trajnuar mirë dhe me përvojë dhe me kualifikime të përshtatshme.

• 3 (tre) inxhinierë elektrikë,
• 10 (dhjetë) elektricistë,
• 2 (dy) drejtues makinerish ndërtimi,
• 2 (dy) punëtorë të përgjithshëm,
• 1 (një) kontabilist i certifikuar,
• 2 (dy) punonjës administrativë.

Për më shumë informacion na kontaktoni në 047 223486.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj