Tm

ParkingWi-Fi Zonë

  • Adresa: Kilometari i 9-të p.n.
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7917 км

  • Faksi: 032 385149
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500901739_7.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

TM SHPK Shtip, është e themeluar në vitin 2003, me seli në rr. Strumiçki pat, kilometri i 9 pn në Shtip, Republika e Maqedonisë.
Veprimtaria themelore e ndërmarjes është projektimi, mbikqyrja dhe montimi i pajisjeve elektroenergjetike dhe objekte nga tensioni i ulët dhe i mesëm.
Ndërmarrja ka sallë për montim të produkteve, punëtori për mirëmbajtje dhe hapësirë deponuese, gjithsej 700 m2. “TM” SHPK Shtip ka 24 të punësuar nga të cilët 5 me arsimim të lartë dhe 19 me arsimim të mesëm.

Gjatë viteve të kaluara TM u specializua për përpunimin ideve, projekteve, realizimin dhe montimin e:

-Instalimeve elektrikë nëpër objekte banesore, afariste, objekte industriale, trafostacione, 10,35KV linjat, NN rrjete dhe rreshta të ndara.
-Testim të rregullsisë së instalimeve elektrike, instalimeve rrufepritëse, ndriçim të hapësirave punuese dhe tokëzimit mbrojtës, penetrim dielektrik i vajit transformatorik
-Lokalizim të rrugës dhe defekteve NN dhe VN kabllo dhe sanimi i tyre
-Hulumtim i tensionit të kabllove
-Mirëmbajtje dhe realizim të ndriçimit rrugorë
-Filtrim i vajit transformatorik

TM është ndërrmarje fleksibile e cila ndjek kërkesat e klientëve, duke zbatuar teknologjitë më të reja, rregullore dhe standarde teknike.
Disponon me Liçencë A për realizim të ndërtimeve nga kategoria e parë.
Liçencë C për realizim e ndërtimeve nga kategoria e tretë
Liçencë A për mbikqyrje të ndërtimeve nga kategoria e parë

Produktet e TM nga Departamenti Kontrolla, Departamenti Kontrolla është njësi organizuese në kuadër të TM. Të pajisur me zytra të përshtatshme, pajisje dhe personel për kryerjen e punës së testimit dhe kontrollit në pajtueshmëri me rregullat, standardet nacionale dhe ndërkombëtare, kërkesat e ISO/IEC 17020 dhe nevojat e ndërmarrjes.
Në vitin 2012 TM ka fituar çertifikatë nga TUV-Austria për vendosjen e sistemeve për menaxhim me cilësinë sipas standardit EN ISO 9001:2008
Në vitin 2012 TM ka fituar çertifikatë nga TUV-Austria për vendosjen e sistemeve për menaxhim me cilësinë sipas standardit EN ISO 14001:2004
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj