Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Veles
 • Prilep
 • Kumanovo
 • Bitola
 • Gostivar
 • Strumica
 • Ohrid
 • Tetovo
 • Stip
 • Kavadarci
 • Gevgelija
 • Struga
 • Kicevo
 • Sveti Nikole
 • Debar
 • Negotino
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Electrical appliance - repairs
 • Air conditioning - services & repair
 • Electrical appliance - retailers
 • Refrigerator & freezer - repairs
 • Electrical appliances - repair services
 • Air Conditioners & Air Conditioning
 • Audio - Video Equipment - Repair
 • Home Appliance - Parts
 • Electrical Materials, Supplies, Instruments & Equipment
 • Refrigerator & Freezer Sales & Service - Retail
 • Electrical Equipment
 • Electrical Appliances - Repair & Spares
 • Electricians
 • Audio - Video Equipment Dealers & Retail
 • Electric Installation (Wire & Cable)
 • Washing Machines - Repairs & Servicing
 • Electrical Appliances - Repairs (Individual Contractors)
 • Washing Machines Motor
 • Plumbing Equipment, Parts & Supplies
 • Ovens Manufacturers - Manufacturers & Merchants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Electrical appliance - repairs


Elektro Bojan/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro monting


 • Address : Marsal Tito 112-15
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frigo Alko


 • Address : Ivo Lola Ribar 227
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega elektro servis


 • Address : ul.120 br.13
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Servis Gjoko


 • Address : Blagoja Toska 264-31
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00 • Sat from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ace servis


 • Address : Bel Kamen 45
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akvamarin


 • Address : Straso Pindzur 3
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7505 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa elektrotehnika


 • Address : Vanco Kitanov 17
 • Place: Pehcevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigos


 • Address : Franklin Ruzvelt 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amper


 • Address : Boris Trajkovski 19
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7472 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ariton Tolumi


 • Address : 28-mi Septemvri p.n.
 • Place: Debar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astra servis


 • Address : Doktor Ribar 14
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 14:00
 • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 17:00

Break: Mon-Fri 14-17h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boris Velkovski


 • Address : bul.8-mi Septemvri 10-1/27
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boskov engineering


 • Address : Kole Nedelkovski 21
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buc


 • Address : Bosna i Hercegovina 33
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dalas-ekspres/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daskalov


 • Address : Blagoj Gorev 69
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00
 • Пауза: Mon - Sat from 12:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dena komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dojcino


 • Address : 11-ti Oktomvri 33-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat - Sun from 09:00 to 16:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 17:00

Break: Mon-Fri 13-17h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dragi Damceski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Непрекинатото навремено објавување квалитетни статистички податоци и во специфичните околности наметнати од пандемијата на Kовид-19 е клучно за економијата, ...
сите 61 | | | веќе видена

Странските инвестиции продолжуваат во државата, преговараме за инвестиции вредни три милијарди евра, а Владата ќе поддржи уште 40 нови домашни инвестиции со ...
сите 48 | | | веќе видена

Поголемиот број од граѓаните на Европска Унија стравуваат од директните последици од кризата со новиот корнавирус врз личната финансиска ситуација или повеќето ...
сите 16 | | | веќе видена

Httpool додаде нова возбудлива платформа во своето портфолио и отсега е ексклузивен претставник на Spotify за огласување во Србија, Хрватска, Словенија, ...
сите 25 | | | веќе видена

Првата емисија на таканаречените социјални обврзници на Европската унија доби нарачки за над 233 милијарди евра - рекорд за еврозоната. Се чини дека блокот ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel