Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Electrical appliance - repairs
 • Electrical materials, supplies, instruments & equipment
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Electrical appliance - repairs in Stip

Due vat


 • Address : Vanco Prke 121
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dure-vat 2


 • Address : Kiril i Metodij 1
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektrotehna


 • Address : Sutjeska b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Servis Kire


 • Address : Sutjeska 43 lok.2
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 14:00
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 16:00

Break: Mon-Fri 12-16h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TVA Servis


 • Address : Sutjeska b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Придавката „Северна“ на новите банкноти ќе ја чини Народната банка 2,2 милиони евра. Руското акционерско друштво „Гознак“ ќе ги изработува книжните пари од 100 ...
сите 9 | | | веќе видена

ССМ остро реагира што судијата Емил Пилатов не отвора стечајна постапка за компанијата „Баргала“ од Штип. Иако до Сојузот на синдикатите на Македонија сеуште ...
сите 25 | | | веќе видена

Мерките на Министерството за економија даваат резултат, туризмот пополека се враќа во нормала. Последните податоци на Државниот завод за статистика покажуваат ...
сите 72 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel