Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Struga
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Home appliance - parts
 • Electrical appliance - retailers
 • Electrical equipment
 • Air conditioners & air conditioning
 • Electrical materials, supplies, instruments & equipment
 • Electrical Appliance - Repairs
 • Metal Shelves
 • Lighting Shops
 • Pellets
 • Electrical Appliances - Repair & Spares
 • Welding - Tools, Machinery & Equipment
 • Air Conditioning - Services & Repair
 • Heating Boilers
 • Electric Tools
 • Fireplaces
 • Hand & Power Tools
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Home appliance - parts

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

6 days a week

Tems


 • Address : bul.K.J.Pitu 26/2 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 20:00 • Sat from 08:30 to 15:30

Tems is a company whose primary activity is trade in spare parts for household appliances and refrigerators.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522746435_15.png?t=true&w=300&h=300

Mekatronika


 • Address : Kirso Ristovski Drnc 48
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A.E.G.


 • Address : Braka Ginoski b.b.
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buc


 • Address : Bosna i Hercegovina 33
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dоgan frigo


 • Address : Boris Trajkovski 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektron bb


 • Address : 8 Septemvri 108 (Marsal Tito)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elmas


 • Address : Goce Delcev 59
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Empa servis


 • Address : Marsal Tito 101
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etes Kom Ds


 • Address : Todor Cangov 123
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neu master


 • Address : Petar Mandzukov 14-1/6
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sangrija


 • Address : Proleterski Brigadi 62-b
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sangrija 2


 • Address : Proleterski Brigadi b.b.
 • Place: Struga
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Technic service (Tehnik-servis)


 • Address : Goce Delcev 104
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Video-data


 • Address : Fevruarski Pohod 34
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 34 | | | веќе видена

Следниот месец на граѓаните кои скенирале фискални сметки во последните три месеци од 2020 година преку апликацијата Мој ДДВ ќе им бидат вратени 6,1 милион ...
сите 22 | | | веќе видена

Германија ја намали прогнозата за економски раст за оваа година на 3% поради продолжувањето на ограничувањата за справување со коронавирусот, кој се очекува да ...
сите 18 | | | веќе видена

Иако државна команија „Електрани на Северна Македонија“ (ЕСМ) доби 1 милион евра аванс од Владата која одлучи да ја купи нејзина административна зграда на ...
сите 79 | | | веќе видена

Ограничувањето на работата на компаниите што се занимаваат со организирање игри на среќа, со воведување уредба за задолжително растојание на локалите од ...
сите 9 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel