Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Electrical appliance - repairs in Veles

Boskov engineering


 • Address : Kole Nedelkovski 21
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10727 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daskalov


 • Address : Blagoj Gjorev 69
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00
 • Пауза: Mon - Sat from 12:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektrouniverzal


 • Address : Goce Delchev 28
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frigotoni


 • Address : Blagoj Nechev 39
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leov Kom Servis


 • Address : Vasa Koshulcheva b.b.
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega Elektronik


 • Address : Orce Martinov 4
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pam-Eks


 • Address : Blagoj Gjorev b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00 • Sun from 08:00 to 12:00
 • Пауза: Mon - Sat from 12:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shema-In


 • Address : Belgradska (Pokriena charshija) b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) посочува дека уште во месец април 2022 година ги има информирано Државниот пазарен инспекторат (ДПИ), ...
сите 232 | | | веќе видена

Energy Intelligence го отвори својот нов изложбен салон во Скопје, кој е направен како симулација на простор каде може целосно да се доживеат искуствата од ...
сите 4 | | | веќе видена

Европските централни банки на двете најголеми европски економии соопштија дека ќе ја вратат рекордната инфлација на главната цел од два отсто. Говорејќи во ...
сите 58 | | | веќе видена

Очигледно е дека владата на СДСМ нема да го воведе прогресивното оданочување на доходот до изборите иако го најави како суштинско во програмските определби при ...
сите 143 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel