Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Lighting
 • Electric installation (wire & cable)
 • Lights
 • Lighting - engineering
 • Street lighting
 • Lighting - Led
 • Electrical Materials, Supplies, Instruments & Equipment
 • Lighting Shops
 • Lighting Contractors
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lighting

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Leks elektrik


 • Address : ul.1550, s.Vizbegovo 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30 • Sat from 08:00 to 15:00

<p>Leks Elektrik is a company based in Skopje, Macedonia and on the market for electro materials is present since 1999. The company shows continuous growth thanks to its competence and commitment to customers.</p>

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625658875_2.jpg?t=true&w=300&h=300

VSD Merkur Distribucija


 • Address : Antonie Grubishikj 2/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Ексклузивен дистрибутер на Тунгсрам и Генерал Електрик

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mi - MakМИ-МАК нуди услуги во проектирање, надзор и изведба на автоматизација електромоторни погони и производни процеси, електрични инсталации, електрично осветлување, електрични мерења, исполнувајќи ги при тоа сите светски, меѓународни и домашни стандарди и критериуми.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559894252_51.png?t=true&w=300&h=300

Blakom


 • Address : Bojmija 1/9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektrika


 • Address : Orce Nikolov 22
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro Lauda


 • Address : ul.1, s.Zelenikovo 4
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geos Lux


 • Address : ul.1737 32/2/29
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lav media grup


 • Address : Vera Ciriviri 5
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mas komerc


 • Address : Ivo Lola Ribar 110
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pecat Plus


 • Address : Vancho Pitosheski 4
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Randem


 • Address : Makedonska 12
 • Place: Struga
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Revert


 • Address : Stevo Patako 2-а
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tesla Led


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 17 лок.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00 • Sat from 09:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tungsram Koncept Store


 • Address : Nikola Vapcarov 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

Внесуваме светлина и квалитет во Вашиот живот со решенијата и дизајните на Tungsram.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626682000_5.png?t=true&w=300&h=300
Map

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 49 | | | веќе видена

Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, се зголемуваат за 0,50 денари/литар, во однос на малопродажните цени утврдени со одлуката ...
сите 29 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 42 | | | веќе видена

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 28 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel