Clinical center Acibadem - Sistina
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Newborn clinik (Njuborn klinik)


  • Address : bull.Ilinden 107
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км

  Животот се состои од правење на избори. Да се направи информиран избор за третман на неплодноста, бара сеопфатни информации за тоа кои се вашите можности, а ние овде обезбедуваме општи и конкретни информации за неплодноста, како таа може да биде управувана, и какви видови на третмани се достапни за различни видови на неплодност и проблеми поврзани со нив.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573563166_2.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedBaby facilityDisabled access

  One Hospital


  • Address : V.S.Bato n.nr.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7394 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  One Hospital, whose first hospital is located in the western region of Macedonia, provides state-of-the-art health services with its proven medical staff and equipment.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577094510_58.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingPublic transportWi-Fi ZoneAirconditionedCards acceptedHome visits

  Manolevi


  • Address : Radisanska 25A/1 lok.123
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:30

  Home visit; Intern medicine; Paediatrics

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1435144415_14.jpg?t=true&w=300&h=300
  Wi-Fi ZoneAirconditionedCards acceptedChildren welcomeInsurance cards accepted

  Vasileva Kardio


  • Address : Vasil Gorgov 34-1/1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Specialized institution of internal medicine with cardiology "Vasileva Cardio" is a facility located just opposite the Danish embassy.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/1005373704821b7c93ccdac0addfc318.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Ковид-кризата во нашата земја настапи кон средината на март и едноставно е невозможно во олку кус период да доведе до несолвентност на банка и да биде пресуден ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Воведување на државна гарантна шема, даночен календар, електронска фактура, се некои од барањата кои министерот за финансии Фатмир Бесими за време на средбата ...
  сите 114 | | | веќе видена

  Има мали гужви но исплатата на депозитите на клиентите на Еуростандард банка тече нормално и без проблеми, изјави денеска Антонио Аргир, претседател на ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel