Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Reumatology
 • Clinics & state hospitals
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Reumatology

Raumatology-Stationary (Raumatologija-Stacionar)


 • Address : Majka Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reumatologija


 • Address : Majka Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Srce-Center for Internal Diseases (Srce-Centar za vnatresni bolesti)


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579080546_33.png?t=true&w=300&h=300
Map

Сите општини заедно, просечно годишно наплатуваат по 1,3 милијарди денари, односно 21 милион евра за данок на имот од граѓаните и од фирмите. Просечната ...
сите 13 | | | веќе видена

За денар до денар и половина се зголемуваат цените на нафтените деривати од ноќеска на полноќ, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Еуросупер ...
сите 43 | | | веќе видена

Како е можно десетици милиони евра да исчезнат од банката „преку ноќ“!? Како е воопшто возможно 73 отсто од кредитното портфолио на правните лица во банката да ...
сите 43 | | | веќе видена

Од своето објавување во ноември 2020 година, автобиографската книга „Своја“ на авторката Ирена Чаушевска Даниловска постави мисија да ги едуцира своите ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel