Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Endrology
 • Clinics & state hospitals
 • Internal medicine practicioners & physicians
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Cardiology clinics
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Endrology

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPublic transportWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

Dr.Aleksandar Manolev


 • Address : Radishanska 25-A/1 lok.123
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10679 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 15:00

Carrier of the profession PhD. Aleksandar Manolev, specialist internist, with postgraduate professional upgrade in Clinical Center Ljubljana, Nuclear medicine, Thyroid section, complete education in the field of thyroid gland.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1512382543_88.png?t=true&w=300&h=300

E-Medikal


 • Address : Tetovska 38
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Endocrinology-Ambulance (Endokrinologija-Ambulanta)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Endocrinology-Centre for Diabetes (Endokrinologija-Centar za Dijabetis)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Endocrinology-Stationary (Endokrinologija-Stacionar)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Endokrinology - Laboratory (Endokrinologija - Laboratorija)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prof. d-r Bogoev


 • Address : Frederik Shopen 2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Srce-Center for Internal Diseases (Srce-Centar za vnatresni bolesti)


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 45
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 19:00 • Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1635337366_35.png?t=true&w=300&h=300

Tireodijagnostika


 • Address : 50-ta Divizija 34
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon from 14:00 to 20:00 • Tue - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

endrology

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 104 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 160 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Групата од седум нации Г7, односно Соединетите Американски држави, Германија, Канада, Јапонија, Велика Британија, Франција и Италија, ...
сите 6 | | | веќе видена

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 43 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel