City Logistic (Siti Logistik)


 • Address : Emil Zola 6/12 Lok.12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

ParkingPublic transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Hauzmajstor plus


 • Address : M.T.Gologanov 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС е лиценцирана компанија со долгогодишно искуство во управување со станбен и деловен простор, хаусмајсторски поправки и професионално одржување на хигената во деловни простории, канцеларии, резиденцијални објекти, објекти за домување, индустриски капацитети и магацини. Со употреба на современи машини и квалитетни средства, пружање на комплетни професионални хаусмајсторски, молерофарбарски и услуги за хортикултурно уредување и одржување Хауз Мајстор Плус претставува вистинскиот избор за одржување и управување на Вашиот имот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555325393_66.png?t=true&w=300&h=300
6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Sted komerc


 • Address : Ordan Piperkata 12-A
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9442 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30 • Sat from 07:30 to 13:30

Continuous cleaning of business premises; Cleaning of all types of glass; Cleaning of tents, awnings and blinds; Cleaning of apartments; Cleaning of entryways;

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1416821833_93.png?t=true&w=300&h=300
6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Serta


 • Address : Sv.Kiril I Metodij 18 lok.1 (M.H.Jasmin)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Since its inception, our company has been synonymous with professionalism, efficiency and integrity in the execution of services in the field of hygiene maintenance and work on height.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/578e5a97bfe52bbd352a4da40079bf9f.jpg?t=true&w=300&h=300
Wi-Fi ZoneAirconditioned

Elta engineering (Elta-inzenering)


 • Address : Misko Mihajlovski 3-a lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

Elta Engineering is a company whose main activity is construction craft works, complete interior design, marble laying, ceramics, plumbing, parquet and moleraire.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569227685_0.png?t=true&w=300&h=300
Map

Легалните приредувачи на игри на среќа директно и индиректно обезбедуваат околу 70.000 работни места, а се поголем е трендот на вработување на млади кадри, ...
сите 33 | | | веќе видена

Во духот на новогодишните и божиќните празници што нè очекуваат, Шпаркасе банка Македонија започнува нова промотивна кампања, наградувајќи ги сите нови ...
сите 46 | | | веќе видена

Северна Македонија ќе стане регионален стартап центар каде младите ќе може да ги реализираат своите бизнис идеи, порачаа денеска вицепремиерот за економски ...
сите 47 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel