Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Children's game centres, entertainment & nursing
 • Cafes
 • Restaurants a - z
 • Children's educational centres
 • Sport centres, facilities, fields, playgrounds & courts
 • Party Planners & Services
 • Tennis Courts
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Children's game centres, entertainment & nursing in Skopje


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedCards acceptedChildren welcome

ATK Premium Klub


 • Address : bul.8-mi Septemvri 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Иновативно место со нов стил во градот, направено со голема љубов, со цел да Ви понуди незаборавни моменти во секојдневниот живот...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583912449_99.png?t=true&w=300&h=300

Alka Compleks


 • Address : s.Dolno Sonje
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9444 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astera Lounge Bar&Kids Club/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avantura


 • Address : Naroden Front 19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9443 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Backyard (Bekjard)


 • Address : Dimitrije Chupovski 25 (Veljko Vlahovik)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9443 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajka


 • Address : bul.ASNOM 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9445 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balloon Party (Balon parti)


 • Address : bul.12-ta Makedonska brigada 56-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9447 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bambini


 • Address : bul.V.S.Bato 69
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9447 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Be Happy


 • Address : bul.V.S.Bato 2-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9447 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bubble up


 • Address : Naum Naumovski Borce 50
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9442 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 16:00 to 21:00 • Sat - Sun from 12:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Complex La Strada/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dadan


 • Address : Butelska b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 18:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deja vu


 • Address : bul.Jane Sandanski 71-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9446 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Detelina


 • Address : Skupi 30-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 17:00 to 21:00 • Sat - Sun from 11:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Disco Jungle


 • Address : Naroden Front 19-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9443 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dizni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dreamland


 • Address : Klenovec 85 lok.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dreamland


 • Address : Milan Zecar 4 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9445 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dreamland


 • Address : Sv.Kiril i Metodij 13 (M.H.Jasmin)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9443 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dreamland (Drimlend)


 • Address : Praska 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 11:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dreamland (Drimlend)


 • Address : bul.Jane Sandanski 67
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9445 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Проектот е финансиран од Владата на Јапонија преку Фондот за Соработка со Европската банка за обнова и развој, а македонската менаџмент консалтинг платформа за ...
сите 13 | | | веќе видена

Почна аплицирањето за добивање субвенции за земјоделството, а крајниот рок за доставување на барањата е до 31- ви јули 2020 година, информираат од Агенцијата ...
сите 38 | | | веќе видена

По повод 70 години од постоењето на Економскиот Факултет – Скопјепри Универзитетот „Св.Кирил и Методиј“ во Скопје а со поддршка од Институтот на овластени ...
сите 23 | | | веќе видена

Кога ќе се создадат законски услови, ќе биде надминато прашањето со царинските стапки за странските инвеститори најави денеска вицепремиерката за економски ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel