Пребарувањето е оптимизирано за Ohër

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Lepuj - rritës по градови

Ohër Shën Nikollë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lepuj - rritës

Tetin`s rabbit farm


  • Adresa: f.Tërpejcë
  • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lepus


  • Adresa: Ovcepolska 49
  • Vendi: Shën Nikollë
  • Distanca: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Џафедин Сулејмани од долненското село Црнилиште смета дека младите во руралните средини, не знаат за мерки и можности за вработување. Бара повеќе информираност ...
сите 9 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 20 | | | веќе видена

Со панел за економските перспективи на Западен Балка, денеска започна 31-виот по ред бизнис форум Копаоник. На него, шефицата на канцеларијата на ММФ во ...
сите 7 | | | веќе видена

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 147 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj