Bodor Makedonija

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ocka Mihajlloski 17
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7475 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599475900_08.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Бодор Македонија
Супер фабрика, меѓународен квалитет

Белиот под & најголемата работилница за производство на опрема за ласерско сечење во светот (30.000 квадратни метри); Производство кое што ги исполнува европските стандарди и меѓународната контрола на квалитет, стекнати сертификати како што се CE / FDA / ISO9001 / SGS, итн.

Меѓународен бренд,Европски квалитет, производство во Кина

Котирана компанија, која му служи на светот
(повеќе од 150 земји и региони)
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj