Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra tregtare
 • Supermarkete
 • Restorante nga a deri në zh
 • Shoping - qendra
 • Automobila - parkingje
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Qendra Biznesi
Повеќе филтриПомалку филтри

Qendra tregtare по градови

Kumanovë Ohër Shkup Strugë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra tregtare

Palma Moll


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ramstor 2


 • Adresa: Marshall Tito 21
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Re Mall


 • Adresa: rr.120 nr.2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 22:00

Kategoritë:

qendra tregtare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biser


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 82
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:00

Kategoritë:

qendra tregtare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Capitol Mall dhe Residence


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 71-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

Kategoritë:

qendra tregtare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coma Mol Qendra Tregtare


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

East Gate/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Point Retail Park


 • Adresa: Bul.Brigada Maqedono-Kosovare p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

qendra tregtare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

QT Saray/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Tregtare e Qytetit-QTQ


 • Adresa: Kej 13 Nëntori kulla 2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

qendra tregtare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ramstor -Vardar


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 13 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkup City Mall


 • Adresa: Lublanska 4, City Moll kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkup City mall - Info Pult/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Soravia Grup


 • Adresa: QT Soravia kati 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sparkasse Bank Avtokomanda


 • Adresa: bull.Internacionalni brigadi 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

banka, qendra tregtare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TC Suma


 • Adresa: Mosha Pijade 14
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

Kategoritë:

qendra tregtare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vero centar


 • Adresa: Bul.Koço Racin 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00 • Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Village Vanja Kamcev


 • Adresa: 7 Nëntori 179
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viva fresh store


 • Adresa: Makedonska Kosovska Brigada 1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Шпаркасе Банка Македонија ги известува своите ценети клиенти пензионери дека пензиите за месец септември ќе се исплатат предвреме ...
сите 51 | | | веќе видена

Фитосанитарната инспекција на Република Српска во БиХ забрани увоз на пратка свежо грозје со потекло од Македонија, во износ од 20.730 килограми, поради ...
сите 9 | | | веќе видена

За ефективна борба против корупцијата, судирот на интересите и заштита на укажувачите, важна е едукацијата уште од најраната возраст. Тргнувајќи од оваа девиза ...
сите 2 | | | веќе видена

Просечна брзина за фиксен интеренет т.е кабловски интернет не постои, туку ги земаме за споредба податоците од договорите што ги потпишуваат граѓаните. ...
сите 5 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj