Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Investitort e ndstrrtimit
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Banesa - shitje
Повеќе филтриПомалку филтри

Investitort e ndstrrtimit по градови

Gostivar Koçanë Ohër Shkup Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Investitort e ndstrrtimit

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

ZSF КОМ


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 106 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 08:30 deri më 14:00

Në shumë vite përvojë, kompania ZSF KOM ka investuar, projektuar dhe ekzekutuar me sukses projekte të shumta në fushën e arkitekturës dhe ndërtimit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594640976_68.png?t=true&w=300&h=300

Prestige construction//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1657537446_29.png?t=true&w=300&h=300

Agaton Construction


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks


 • Adresa: Krizhevska 19
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈10737 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eliten investment group


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 52-1/18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1686651954_1.png?t=true&w=300&h=300

Seizmik Dizajn/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slobodni zidari


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 63
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Smart invest grup


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Llolla Ribar ) 60-b
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Total Inxhiniering


 • Adresa: Goce Dellзev p.n.
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viva Invest Mt


 • Adresa: lagja Konjsko e poshtme
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Откупувачите на тутун годинава склучија околу 30.000 договори со тутунарите за 26,5 милиони килограми на тутун. За разлика од лани бројот на склучени договори ...
сите 9 | | | веќе видена

„Гранит“ сепак ќе дели дивиденда од 42 денари по акција, онака како што предлагаше Управниот одбор на компанијата, а не по 70 денари, како што бараа група ...
сите 8 | | | веќе видена

Латвија, Ирска и Италија се на врвот на листата на земји со многу високи просечни приноси за изнајмување во Европа, покажуваат податоците од Глобалниот водич ...
сите 9 | | | веќе видена

Германскиот производител на видео игри CipSoft ја објави култната игра „Tibia“ уште во 1997 година. Во моментов има околу 500.000 активни играчи во 77 играчки ...
сите 25 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj