Bortas

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Aminta III (Lleninova) 72-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км
  • Lokacioni: спроти холандска амбасада

  • Telefon 2: 02 3238141
  • Faksi: 02 3227625
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1538647973_79.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

BORTAS SHPK është kompani ndërtimi e specializuar në ndërtimtari dhe punë ndërtimi -zanati, dizajn dhe inxhinieri.

BORTAS SHPK, si kompani e licencuar mbetet e përkushtuar në angazhimet për zhvillim të vazhdueshëm në fushën e realizimit të objekteve të ndërtimit të lartë, të ulët, punë ndërtimi dhe ndërtimtari -zanati, projektim dhe zhvillim, sigurisht në drejtim të mbrojtjes së mjedisit, në përputhje me kërkesat e Sistemit për menaxhimin e cilësisë.

Shërbime:
• Projektim
• Urbanizëm
• Ndërtimtari
• Punë ndërtimi-zanatesh
• Enterierë
• Shitje apartamente dhe objekte afariste
• Dhënie me qira të objekteve afariste

Kompania është themeluar në vitin 1994. Sot, Bortas numëron 52 punonjës me përvojë të konsiderueshme, e fituar në realizimin e projekteve të ndryshme dhe ndërtesave kryesisht në fushën e ndërtimtarisë së lartë, që rezulton në cilësi të njohur të produkteve me cilësi të ndërtimit dhe shërbime, në funksion të përmbushjes së nevojave dhe pritjeve të klientëve të deritanishëm dhe të ardhshëm.

Bazuar në vizionin e kompanisë për sigurimin e energjisë efikase me cilësi dhe produkte efikase dhe funksionale me çmime të përballueshme, menaxheri dhe udhëheqësia e BORTAS SHPK përcaktojnë politikën për cilësi, si bazë për të siguruar qëndrueshmëri të parametrave cilësorë në punë, respektim dhe zbatim të legjislacionit dhe standardeve profesionale në të gjitha aktivitetet.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 71.75m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 68.50m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 36.35m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 106.80m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 71.75m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 68.50m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 64.50m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 59.90m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 58.55m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 50.15m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 49.20m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 43.75m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 43.70m²

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Стан 40.80m²


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj