Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Gostivar
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bakery equipment & supplies
 • Food catering & restaurant equipment
 • Cooling chambers & systems for rental (industrial)
 • Butchers' equipment & supplies
 • Refrigerator & freezer sales & service - retail
 • Refrigerator Equipment - Trade And Assembly
 • Shop Equipment & Supplies
 • Electrical Appliance - Retailers
 • Gas & Electric Grills - Custom Made
 • Confectioner'S Raw Materials & Supplies
Повеќе филтриПомалку филтри

Bakery equipment & supplies по градови

Gostivar Kumanovo Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bakery equipment & supplies

Super


 • Address : Goce Delchev 90-а
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

Super is a manufacturer, services and trading company for professional catering industry equipment.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516881221_28.png?t=true&w=300&h=300

Teknosan Inox


 • Address : JNA 366
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arena DG


 • Address : Nikola Karev 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Danimeks


 • Address : Naroden Front 5-4/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drakva


 • Address : ul.65, s.Volkovo 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esarom-Mak


 • Address : Orce Nikolov 143-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Основна дејност на компанијата е увоз и извоз на стоки и давање услуги во делот на прехранбената индустрија. Компанијата постепено се развива со текот на годините и го зголемува бројот на држави во кои работи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553758744_63.jpg?t=true&w=300&h=300

Fortis


 • Address : Kozjachka, s.Dobroshane 44
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gemaks International


 • Address : Londonska б.б.мезанин лок.25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

Угостителска опрема (Неутрална опрема, Опрема за готвење, Разладна опрема); Кафе и барска опрема; Месарска опрема; Пекарска опрема; Сервис и делови; Индустриска хигиена; Инокс и абразивни материјали

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629788416_95.png?t=true&w=300&h=300

Hipotomi


 • Address : Orce Nikolov 155/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kumkaya Balkan


 • Address : Tode Mendol 36
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehno-mark


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Како компанија, ние веќе ја почнавме енергетската трансформација-конкретно во РЕК Осломеј. Како што може да се види, во тек е изградбата на нашата сопствена ...
сите 116 | | | веќе видена

Традиционално во октомври, месецот на штедење, Шпаркасе банка АД Скопје подготви атрактивна понуда за своите клиенти што сакаат да штедат во евра.Имено, сè до ...
сите 32 | | | веќе видена

Инспекторатот денес објави дека направените мерења од акредитирана лабораторија за животна средина SGS БУГАРИЈА EOOD на почетокот на септември покажале дека ...
сите 4 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel