Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Confectioner's raw materials & supplies
 • Bakery equipment & supplies
Повеќе филтриПомалку филтри

Confectioner's raw materials & supplies по градови

Bitola Skopje Strumica Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Confectioner's raw materials & supplies

Foksis hzs


 • Address : s.Vratnica
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroma


 • Address : Marsal Tito 251
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroma/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ben komerc


 • Address : Trifun Hadzi Janev 10/1-10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dolce


 • Address : Hristo Smirnenski 30
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drakva


 • Address : ul.21 br.10, s.Volkovo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esarom-Mak


 • Address : Orce Nikolov 143-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Основна дејност на компанијата е увоз и извоз на стоки и давање услуги во делот на прехранбената индустрија. Компанијата постепено се развива со текот на годините и го зголемува бројот на држави во кои работи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553758744_63.jpg?t=true&w=300&h=300

Karan Trade


 • Address : Partizanska 98/5
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 08:30 to 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karan specijal


 • Address : Lerinska 47 lok.1
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 08:30 to 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milka


 • Address : Metodija Mitevski 9-6/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovaleks Trade


 • Address : ul.520 b.b., nas.Avtokomanda
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovaleks Trade


 • Address : Reshad Dzafer 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovaleks Trejd


 • Address : Slavej Planina 107
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovaleks trade


 • Address : ul.1 br.133 Vizbegovo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од Занаетчиската комора со отворено писмо реагираат поради неисплатените сретства за финансиска помош за октомвриската плата. Во продолжение го пренесуваме ...
сите 27 | | | веќе видена

Во организација на Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија, денеска се одржа презентација на резултатите од второто годишно истражување за ...
сите 22 | | | веќе видена

Директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, Николче Бабовски, заедно со заменик министерот за земјоделство, шумарство ...
сите 33 | | | веќе видена

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 39 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 52 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel