B i C Komerc


 • Address : Boris Krajger 2
 • Place: Stip
  Suggested results for your search terms:

  ParkingPublic transportInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedChildren welcomeSmoking area

  Get caffe (Get kafe)


  • Address : 23-ti Oktomvri 1-a lok.6 (Vladimir Komarov)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км
  • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

  The best food and coffee in the city!

  ParkingPublic transportInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedChildren welcomeSmoking area

  Get caffe (Get kafe)


  • Address : Hristo Tatarcev 69 (Sava Kovacevic)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

  Get Cafe & Lounge bar is the perfect place to find quality food, prepared with fresh ingredients from masters with many years of experience.

  Atva


  • Address : bul.Osloboduvanje 16
  • Place: Kicevo
  • Distance: ≈7423 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00 • Sun from 10:00 to 00:00

  Atva Kitchen Bar


  • Address : Magistralen pat Kicevo-Ohrid
  • Place: Kicevo

  Опремен во ултра модерен стил, следејќи ги најновите трендови во ентериерното уредување. Главна цел е комбинација на прекрасна природа, надополнета во современ уникатен простор за максимално уживање на посетителите.

  Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека поради изведување на водоводен приклучок од Ф-80 мм на ул.Орце Николов бр.182 во населбата Карпош , без ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Листата на Forbes на најбогатите милијардери во светот укажува дека денес постојат 2.153 милијардери (иако овој број се менува). Во видеото во продолжение, ќе ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel