Art Piano


 • Address : V.S.Bato 1-1/3
 • Place: Tetovo
  Suggested results for your search terms:

  ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedChildren welcome

  Haybori


  • Address : Todor Cipovski Mergan b.b.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7820 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

  Hajbori is a restaurant in Tetovo where you will feel comfortable with your loved ones accompanied by our rich menu and quality service that will allow you to experience a special experience by tasting our traditional dishes, Italian and other world specialties as well as drinks prepared according to your wishes.

  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

  Casa Mia


  • Address : Ilindenska b.b.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7821 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

  Casa Mia is one of the most famous pizzerias in Tetovo with a long tradition. Pizzeria has 15 different types of pizzas. Pizzeria Casa Mia provides free delivery and catering services.

  Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

  Midpoint


  • Address : Ilindenska b.b.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7820 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 00:00

  Заменикот на претседателот на Владата задолжен за економски прашања д-р Кочо Анѓушев, изминатите два дена учествуваше на Конференцијата на Југоисточна Европа и ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Градежната компанија Атриум, во сопственост на семејството на пратеникот Крсто Мукоски, кој беше исклучен од ВМРО-ДПМНЕ, зашто лани гласаше за промена на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во пријатна, но сепак натпреварувачка атмосфера во присуство на гости од бизнис и стартап заедницата, институции, инвеститори и бизнис ангели, во хотелот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword


  New user ? | Forgot your password? | Cancel