Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Ohër
 • Strugë
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Stip
 • Kumanovë
 • Koçanë
 • Radovis
 • Dellçevë
 • Krushevë
 • Veles
 • Kërçovë
 • Manastir
 • Vinicë
 • Shën Nikollë
 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport pasagjerësh - furgona dhë autobusë
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Autobusa - transport
 • Agjenci turistike
 • Rent a car agjenci
 • Furgona - Huazim
 • Minibusa
 • Aeroplan - Bileta
 • Autobusa - Me Qira
 • Linja Autobusi
 • Transport Ndërkombëtar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Transport pasagjerësh - furgona dhë autobusë

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicioner

Kakadu travel


 • Adresa: Koce Metalec 1-d-1/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 19:00

Kakadu Travel është një kompani për organizimin e transportit të udhëtarëve. Ne transportojmë në Maqedoni dhe më gjerë. Profesionalisht dhe me përgjegjësi. Ne kemi minibusë dhe autobusë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1426149108_48.gif?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicioner

BB bus turs


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 23-2/a
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638528246_38.png?t=true&w=300&h=300

Amir Turs


 • Adresa: f.Strimnicë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Tours/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Sprint


 • Adresa: f.Reçicë e Madhe
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eva Ag/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grgara


 • Adresa: f.Falisht
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuzman Express Trans


 • Adresa: Prolleterska, f.Bërvenicë 8
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mendi turs


 • Adresa: f.Odri
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10656 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 22:00 • Sh nga 06:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajet Çirtma/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks Travel 2019


 • Adresa: bul.Turistiçka 50/6-6
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alioski komerc


 • Adresa: f.Borovec
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigos/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anabella


 • Adresa: f.Dollni Llipoviq
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ango


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10743 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apex/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto Prevoz Kompani


 • Adresa: Pllaçkoviçki Odred 39
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈10743 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bayern tax


 • Adresa: Mlladinska 100
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bazhe Turs


 • Adresa: Sllavço Stojmenovski 12
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa trans BTB


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Stiv Naumov) 2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bitie/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 234 | | | веќе видена

Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
сите 22 | | | веќе видена

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

За 25% поуспешни се компаниите во кои на раководните и одлучувачките позиции се жени, велат домашни менаџерки и посочуваат дека немањето родова еднаквост во ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj