Alfa import

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Zona industriale Lindore, Maxhari p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10688 км

  • Telefon 2: 075 435075
  • Faksi: 02 3064404
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1473424907_35.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Programi i shitjes:
- Tulla fasadash (RAPID APATIN, ZORKA OPEKA)...
- Sisteme mbulimi (MEDITERRAN (TERRAN), NEXE DILJ, NEXE POLET, TONDACH, TOZA MARKOVIC)...
- Materiale për ndërtim (NEXE STRAZILOVO, UNIVERZUM, XELLA, ZORKA OPEKA)...
- Termoizolim (KNAUF INSULATION, URSA)...
- Hidroizolim (BITUMENKA)...
- Ngjitës (Viodom S.A, Ytong)...

FASADA

RAPID APATIN
Programi i shitjes së tullave të fasadave të firmës tonë përfshin tulla silikate fasadash në shumë formate dhe ngjyra, të përshtatshme për të gjitha llojet e mureve ndërtuese dhe vendosje të enterierit. Tullat silikate të fasadave janë prodhuar nga rërë klasike Danubi dhe gëlqere. Fitohen tulla silikate fasadash me rezistencë të lartë, qoshe të drejta dhe ngjyrë të bartë-të përhime.

ZORKA OPEKA
Programi i shitjes së tullave të fasadave nga programi i Zorka Pokea përfshin tulla fasadash cilësore prej gline me zgjidhje të tullave fasadash të kuqe, të bardha dhe rozë.

XELLA
Programi i shitjes së tullave të fasadave nga programi Xella përfshin tulla fasadash Silka në tre formate dhe 5 modele.
Tullat e fasadave në Silka janë me ngjyrë të bardhë dhe përbëhen prej gëlqere, rërë dhe ujë.
Alfta Import është importues ekskluziv dhe përfaqëson kompani botërore të njohura me renome si Univerzum Kurbshnica, Toza Markovic Kikinda, Zorka Opeka Shabac, Rapid Apatin, Bitumenka Saraevo, Terran Ungarija, gjithashtu importon nga kompani të njohura ndërtimtarie si Ursa, Kanuf Insulation, Potisjle Kanjiza (TONDACH) dhe korporata Xella.
Prej fillimit deri sot Alfa Import ndërton një imazh të njohur, të bazuar në besim, besnikëri dhe bashkëpunim të ngushtë me partnerët.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj