Закажување мамографски преглед


 • Адреса: 50-та Дивизија б.б.
 • Место: Скопје
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Министерката за финансии Нина Ангеловска на комисиската расправа за Буџетот за 2020 предложи промена на процесот на доставување амандмани, односно да се ...
  сите 19 | | | веќе видена

  „Го зголемуваме средствата за изградба на водоводи и канализации за следната година и само преку Министерството за транспорт ќе се вложат преку 15 милиони евра ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи