ЕВН Хоме


 • Адреса: 11-ти Октомври 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
  Слика од локација

  Фото и видео галерија

  ЕВН сега претставува поголемо семејство компании кои ги обединуваат истите вредности за врвна корисничка услуга и оддржливост во секој поглед.

  Најновиот член на семејството на ЕВН - ЕВН Хоме ја извршува улогата на универзален снабдувач со електрична енергија и снабдувач во краен случај. ЕВН Хоме ги снабдува со електрична енергија корисниците кои не избрале снабдувач на либерализираниот пазар. Поточно се работи за сите домаќинства и бизниси со помалку од 50 вработени и вкупен годишен приход помал од 2 милиони евра во последните 2 години кои не избрале свој снабдувач.
  повеќе
  Слика од локација
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи