Зонско Паркирање - Градски паркинг


  • Адреса: Македонија 11-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00
    Саб од 07:00 до 14:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

Мапа

Беа понудени четири катерогии на моќност до најмногу 3 мегавати, а на јавниот повик пристигнала 41 понуда. Двтон Кочо Анѓушев-вицепремиер за економски прашања ...
сите 17 | | | веќе видена

Лански, Ганзѕер + Партнер, Скопје го најави отворањето на новата канцеларија во Скопје. Настанот беше оранизиран од страна на партнерот од Сверна Македонија, ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи