Еко Линија

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 37/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
  Фото и видео галерија

  ЕКО ЛИНИЈА создадена за сите е-уреди кои се стари и неисправни да завршат на вистинското место. Пријави и ТИ:

  Едноставно е:
  - Јави се и разговарај со оператор;
  - Прати смс порака;
  - ВИБЕР порака;
  .... а ние веднаш ќе организираме превземање од Вашиот дом или компанија!!!

  Со почит,
  НУЛА ОТПАД ДОО Скопје
  повеќе

  Постови

  Nula Otpad / Pakomak - Green Game vo City Mall (04.09.2017)

  Известување за вонредни инспекциски надзори од страна на ДИЖС

  Информација за Вонредни инспекциски надзори од страна на Државен Инспекторат за Животна Средина - ДИ ...

  НУЛА ОТПАД БЕСПЛАТНО ЌЕ СОБИРА ЕЛЕКТРОНСКИ ОТПАД ОД ДОМАЌИНСТВАТА ВО АЕРОДРОМ

  Благодарност до MTM Televizija !!!Повеќе информации на линкот во прилог.Со почит,Нула Отпад

  Општина Аеродром

  Го собираме електронскиот отпад од вашиот прагОпштина Аеродром и „Нула отпад“ од денеска почнуваа ...

  Златко Марин

  Почитувани,Пријавете електричен и електронски отпад на 070/236-000! Неисправните апарати ќе бидат ...

  Без коментар: Еколошка свест и култура на живеење на нула - Еко Република

  Нашата работа има позитивни и негативни страни.Оставаме на Вас да ја оцените оваа постапка во Скопј ...

  Продолжува проектот за собирање електричен отпад: “Донеси стар уред и земи ваучер за нов“

  Општина Центар, во соработка со колективниот постапувач „Нула Отпад“ од Скопје и оваа година, успешн ...

  ПРИЈАВЕТЕ ЕЛЕКТРОНСКИ ОТПАД НА 070 236 000

  Благодарност до МТМ ТВ и Општина Карпош за споделување на одлична иницијатива и овозможување на сер ...

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи