Бутел погребен сервис АД


 • Адреса: Лазар Трповски 67-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/17661856aa453626885fbb1f444a9ad9.jpg?t=true&w=300&h=300


  Слика од локација

  Фото и видео галерија

  Акционерско друштво за трговија на мало и големо со погребна опрема и услуги БУТЕЛ ПОГРЕБЕН СЕРВИС Скопје во долгогодишното работење е докажан најдобар погребален оператор.

  Со сето искуство бидете сигурни дека сте избрале оператор кој ќе Ви помогне достојно да го организирате последниот поздрав.

  Поаѓајќи од податокот дека смртта настапува ненадејно и најголем број граѓани кои се соочуваат со смртен случај во тој момент се збунети, затоа БУТЕЛ ПОГРЕБЕН СЕРВИС ќе се погрижи да ја поедностави постапката, детално објасни, и организира погреб имајќи ги предвид пиететот на починатиот и чуствата на најблиските.

  Погребни услуги:

  - Комплтена организација на погреби
  - Продажба на погребна опрема
  - Тоалетизација на починат
  - Превоз на починати во земјата и странство
  - Венци, свеќи, пешкири
  - Погребна музика
  - Откоп/закоп на сите гробишта на територијата на РС Македонија
  - Закажување на свештено лице за погреби
  - Тенди, маси за потребите на погреби/помени
  - Кетеринг

  БУТЕЛ ПОГРЕБЕН СЕРВИС изработува и монтира споменици од различни материјали, натписи, слики и сите додатни елементи за уредување на гробните места.
  повеќе
  Слика од локација
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи