МВР- аплицирање за патни исправи, лична карта и возачка дозвола преку фиксен


 • Адреса: закажување преку фиксен телефон
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513687260_38.jpg?t=true&w=300&h=300


  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка



  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи