Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Битола
 • Штип
 • Струмица
 • Кочани
 • Прилеп
 • Велес
 • Радовиш
 • Куманово
 • Кавадарци
 • Гевгелија
 • Гостивар
 • Охрид
 • Свети Николе
 • Струга
 • Кичево
 • Пробиштип
 • Виница
 • Валандово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
 • Едукативни центри
 • Фондации
 • Сојузи
 • Културни Асоцијации
 • Еколошки Друштва
 • Спортски Клубови, Асоцијации И Федерации
 • Комори
 • Лица Со Попречености - Организации
 • Жени - Организации
 • Животна Средина - Планирање, Советници И Заштита
 • Консалтинг
 • Сос (С.О.С.) - Телефони
 • Риболовни Друштва
 • Противпожарни Сервиси
 • Ловечки Друштва
 • Психолошко Советувалиште За Деца И Младинци
 • Културни Центри
 • Заштита На Животни - Друштва
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Здруженија


Хармоничен свет


 • Адреса: Солунска 239
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хепар центар


 • Адреса: Цар Самоил 197
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Херои на Македонија


 • Адреса: Македонија б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хопс-опции за здрав живот


 • Адреса: Христо Смирненски 48-1/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотам


 • Адреса: Партизанска 1-2/57
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Храброст


 • Адреса: Боро Џони 6
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Храбро срце


 • Адреса: Партизанска 9 лам.1/12
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хуманост


 • Адреса: Призренска 50/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хуманост


 • Адреса: Бранислав Нушиќ 13-1/17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Целор


 • Адреса: Кеј 8-ми Септември 7
 • Место: Радовиш

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за европска граѓанска иницијатива


 • Адреса: Љупчо Сантов 6
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7496 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за Кинезиологија


 • Адреса: Методија Андонов (Енгелсова) 4/1-10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цера


 • Адреса: с.Цера
 • Место: Македонска Каменица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цефе


 • Адреса: Васил Сурчев 56
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цефе Исток


 • Адреса: Митко Недев 15
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Це Про САРД


 • Адреса: ул.1550 8-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цивика мобилитас


 • Адреса: Никола Парапунов, ДЦ Макотекс 41
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црногорска заедница - Зцгм (здружение на Црногорците во Македонија)


 • Адреса: Анкарска 29-А
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Часот на планетата Земја


 • Адреса: бул.АСНОМ (АВНОЈ) 112/24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Черења-Здрушение на Ромите


 • Адреса: Черења 202
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Само една третина од ланскиот чист профит ќе оди за дивиденда, а другите две третини ќе бидат инвестирани, со цел компанијата и натаму да продолжи со позитивни ...
сите 21 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Со задоволство Ве известуваме дека вчера се одржа прес-конференција за претставување на новоформираната фондација „Центар за ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи