Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
 • Едукативни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Прилеп

Актив Зон


 • Адреса: Гоце Делчев Б.Б.
 • Место: Прилеп

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Велосипед 2015


 • Адреса: Браќа Ламески 19-а
 • Место: Прилеп

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Градска организација на глуви и наглуви


 • Адреса: Стеван Апостолоски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Чет од 07:30 до 15:30 • Пет од 18:00 до 22:00 • Саб од 10:00 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Друштво за наука и уметност


 • Адреса: Марксова б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 01:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Занаетчиска комора


 • Адреса: Републиканска 46
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на лица со телесен инвалидитет-Мобилност


 • Адреса: Стеван Апостолски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 14:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на родители на деца заболени од церебрална парализа-Прилеп


 • Адреса: Стеван Апостолски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 14:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепи лица


 • Адреса: Стеван Апостолоски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на Јавни Службеници


 • Адреса: Маршал Тито 24/3-5
 • Место: Прилеп

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Канцеларија за поддршка на тутунопроизводители


 • Адреса: Филип Втори 79, (Маршал Тито) с.Кривогаштани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7887 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кардинал


 • Адреса: Јоска Јорданоски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кинолошко друштво


 • Адреса: Бизнис центар локал 77
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 19:00 до 22:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коалиција на младински организаци-СЕГА


 • Адреса: Иво Лола Рибар 5
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7903 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мечкари


 • Адреса: Самоилова 7-5/4
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Младински Совет


 • Адреса: Кире Ристески 11-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7901 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ромска солза


 • Адреса: Круме Волнароски 115
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7901 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Светлина


 • Адреса: Борка Левата 1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 57 | | | веќе видена

Од вторник до четврток следната недела, односно од 27 до 29 октомври годинава, преку гасоводот ќе се транспортираат ограничени количини на природен гас кон ...
сите 28 | | | веќе видена

Директорката на МЕПСО, Ева Шуклева вели дека е согласна, дека во државата постои социјална категорија на луѓе, на кои тешко ќе им падне поскапувањето на цената ...
сите 24 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи