Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Кавадарци

Аеро клуб Витачево


 • Адреса: Вишешница 12
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аквила


 • Адреса: Беласица 3
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еко Живот


 • Адреса: бул.Македонија 7-1/8
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на граѓани-Зона


 • Адреса: Благој Крстиќ б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 13:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение чекор кон Европа


 • Адреса: Благој Крстиќ 3-а
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение Винотек


 • Адреса: 7-ми Април 2
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЗГ Панчелито


 • Адреса: 7-Ми Април 2
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Планинарско спортско друштво ОРЛЕ


 • Адреса: Вишешница б.б.
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сциенциа Нова


 • Адреса: Моша Пијаде 10-1/13
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тиквешија


 • Место: Кавадарци

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од вторник до четврток следната недела, односно од 27 до 29 октомври годинава, преку гасоводот ќе се транспортираат ограничени количини на природен гас кон ...
сите 48 | | | веќе видена

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 53 | | | веќе видена

Компанијата за производство на авиони, „Boeing“ денес објави намалување на бројот на вработени и елиминирање на околу 30.000 работни места, бидејќи продолжува ...
сите 92 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи