Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Анастасија центар


 • Адреса: Широк Сокак 61 кат.2
 • Место: Битола
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асоцијација 615


 • Адреса: нас.Кланица 5/17
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бела


 • Адреса: Димче Лахчански 74/1-2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биосфера


 • Адреса: Димо Хаџи Димов 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

БИП - инвалидска организација Битола


 • Адреса: бул.1-ви Мај 268
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Игнација, пчеларси сојуз


 • Адреса: Фуштани 9
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Живот со предизвици


 • Адреса: Боривое Радосавлевиќ 12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Збирка на реткости Филип


 • Адреса: с.Крклино
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7905 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение за македонско-германско пријателство


 • Адреса: Климент Охридски 35 лам.4 кат 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на глуви-Битола


 • Адреса: нас.Карпош б.б., п.фах 146
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7909 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепи лица-Битола


 • Адреса: нас.Карпош б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7909 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на феријалци


 • Адреса: Маршал Тито 91
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на Македонците од Егејскиот дел


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златно Перо


 • Адреса: Кленоец 15
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Имка младинска асоцијација


 • Адреса: Петар Петровиќ Његош 128/16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 14:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за истражување и европски студии


 • Адреса: Орде Чопела 13
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коала-македонско-австралиско пријателство


 • Адреса: Христо Ботев 24-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Креативен Центар за Млади


 • Адреса: Христо Ботев 30
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Македонска фризерска асоцијација


 • Адреса: Нико Фундали 20/35
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Македонско-британско здружение Битола


 • Адреса: Игњат Атанасовски 23/26
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7906 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Светската банка не е загрижена за зголемувањето на јавниот долг во земјата. Оттаму истакнуваат дека иако јавниот долг за една година се зголемил за 10 – 11% од ...
сите 100 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 5 | | | веќе видена

Народната банка склучи договор за соработка со Европската централна банка (ЕЦБ) во сферата на заштитата на банкнотите во евра од фалсификување. Со ова, велат ...
сите 94 | | | веќе видена

Македонска компанија од сферата на образованието базирано на потребите на индустријата, по пет години од своето постоење во земјава се шири во Европа, поточно ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи