Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Landfills (waste management)
 • Garbage removal - utilities (communal hygiene)
 • Emergency numbers & assistance
 • Scrap iron & metals
 • Scrap metal - recycling centers
 • Transportation Services
 • Waste - Recycling
 • Electronic Devices - Recycling Centers & Pick Up
Повеќе филтриПомалку филтри

Waste landills по градови

Bitola Delcevo Kavadarci Skopje Stip Strumica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Waste landills

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Drisla


 • Address : Naselba bez ulichen sistem, s.Batinci b.b., p.fah 34
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10692 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EE recyclation (F-Group)


 • Address : ul.6, s.Trubarevo br.35
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko ultima/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro bos raf/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Femi


 • Address : Metodija Andonov Chento (Anton Popov) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miteko


 • Address : Nikola Rusinski b.b.lok.64
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Omer komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tuse metal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajse Dem/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1.500 надзори на цела територија на Македонија при што за констатираните прекршоци на субјекти ...
сите 41 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 29 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel