Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Electronic devices - recycling centers & pick up
 • Waste - scrap metal & auto recycling
 • Batteries - recycling centers
 • Waste batteries and batteries
 • Waste - recycling
 • Electrical And Electronic Waste Equipment
 • Scrap Metal - Recycling Centers
 • Batteries - Dealers
 • Landfills (Waste Management)
 • Motor Oil - Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Electronic devices - recycling centers & pick up по градови

Kavadarci Skopje Stip Strumica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Electronic devices - recycling centers & pick up

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking6 days a week

Ekocentar 97


 • Address : ul.1632 br.10/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

EcoCentar 97 is an ecologically oriented company that deals with the purchase, collection, storage and primary processing of secondary raw materials in order to contribute to the reduction of harmful materials in nature and to provide a healthier environment.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1429621164_12.jpg?t=true&w=300&h=300

Be metal kompani


 • Address : Pandil Siskov 35/9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ival Trejd - Servis


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski b.b. lok.31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ival Trade


 • Address : Zeleznicka 28
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7490 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:30 • Sat from 08:30 to 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kula trejd


 • Address : Roza Sokolova 34
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New Flesh


 • Address : Mladinska 149
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 14 | | | веќе видена

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 19 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel