Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Shën Nikollë
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Probistip
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Tetovë
 • Strugë
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Varrime - shërbime
 • Varrime - pajisje
 • Ndërmarrje komunale
 • Pllaka përkujtimore - punim
 • Varreza dhe kapella
 • Mermer Dhe Granit - Prodhim Dhe Tregti
 • Pastrim - Makina Dhe Pajisje
 • Kabina Toaleti
 • Parqe Dhe Gjelbërim - Rregullim Dhe Mirëmbajtje
 • Gropa Septike - Gërmim Dhe Ndërtim
 • Telefona Të Rëndësishëm
 • Gropa Septike – Pastrim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Varrime - shërbime

Molitva - Karanfilovski


 • Adresa: Butellska 40
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Komunalec


 • Adresa: Rr.16 p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7909 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nirvana


 • Adresa: Metodija Xhunov-Xhikot 51
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Noq i Den


 • Adresa: Boca Ivanova 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pecale & Ko


 • Adresa: 29 Nëntori 145
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prestiz Kompani


 • Adresa: Partizanska 276
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7929 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Purin


 • Adresa: Karllovac 14
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shiroko pole


 • Adresa: Stojan Arsov 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7863 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtip-Kapela e qytetit


 • Adresa: Ribnik p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spokoj


 • Adresa: 18 Nëntori 155
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spokoj


 • Adresa: Brigadat Proletare 55
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trajce


 • Adresa: f.Pleshenci
 • Vendi: Probistip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vami


 • Adresa: Ilindeni 17-1
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Varrime shërbime


 • Adresa: Karposheva 82
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veçen Son


 • Adresa: Korpusi i 15-të p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veçen dom


 • Adresa: 8 Shtatori 158 (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veçen dom


 • Adresa: Karposh 7
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veçen konak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veçen son


 • Adresa: Petar Petroviq-Njegosh 131
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zimiks


 • Adresa: Trifun Haxhijanev 7-6/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Финансиската поддршка за работодавачите погодени ковид-кризата за исплата на платите за месеците октомври, ноември и декември да важи за сите компании без ...
сите 193 | | | веќе видена

Според единечниот биланс на успех, во периодот јануари-септември 2020 година, продажбите достигнуваат 6.900.199.436 денари, што е за 9% повеќе во споредба со ...
сите 35 | | | веќе видена

Сите показатели потврдуваат дека девизните резерви се во исклучително добра кондиција – на високо ниво и постојано се во сигурната зона. На крајот на септември ...
сите 111 | | | веќе видена

Индустриското производство во септември годинава, во однос на септември 2019 година бележи пад од 3,9 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според ...
сите 27 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj