Униор Македонија

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Народен Фронт 5 лок.7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Телефон 2: 02 2432057
  • Факс: 02 2432089
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Ознаката Униор е гаранција за долгорочна употребливост на алатите и за најтешки задачи кои корисниците ќе ги вршат со задоволство. Униор рачните алати се наоѓаат меѓу водечките производи во Европа. Со избор на Униор рачниот алат го избирате најпрофесионалниот алат.

Повеќе од 5500 различни производи од производната програма опфаќаат различни клучеви, клешти, стеги, одвијачи, макази, клешти, до опрема за во работилници. Алатите постојано се прилагодуваат според потребите на купувачите и се погодни за електричари, електроничари, водоинсталатери и други професионални мајстори, каде спаѓаат и мајстори за поправка на велосипеди.

Производи кои ги нудиме:
• Клучеви
• Насадни клучеви со додатоци
• Клешти
• Изолирани алати
• Алати за водовод
• Ножици
• Навртувачи
• Чекани, пробивачи и длета
• Опрема за работилница
• Пневматски алати
• Алати за мерење
• Алати за елекетроника
• Алати за автомобили
• Алати за сервис на велосипеди
• Менгемиња, стеги, пили, тркала, лостови, наменски ножеви,. . .
• Гарнитура алати
• Маркетинг материјали

Униор во многу европски и други земји е име за квалитетен алат за домаќинство како и за алат кој се применува и за други различни активности. Долгогодишната традиција на кован алат, познавањето на најновите технолошки пронајдоци, внимателна употреба на квалитетни материјали како што е високиот квалитет на хром ванадиумски челик,се гаранција за употребливост и во голема мера ефикасност и долговечност на рачниот алат Униор.

И на помали и на поголеми велосипеди поправките може да се вршат професионално, ние во Униор развивме оригинални решенија за одлична примена на велосипедскиот алат.
повеќе

Постови

Photos from Unior Makedonija's post

Bike Gator! Нова генерација на Униор 1693А (1693АЅ) стојалка за велосипед.▪️Стојалката за поправка ...

PLUS lock ring pliers

Зегер клешти ▪️ ковани, целосно појачани и калени▪️ 30% поголема издржливост во споредба со обични ...

Unior Bike Tools

Professional mechanics´ favorite, the Pro Kit #uniorbiketools #prokit #madeinslovenia #since1919

008 Grip klešta UNIOR

грип Клешта 434/3 овозможува :📌 Прифаќање на предмети од различни форми📌 затегнувањеГледајте го ...

Photos from Unior Makedonija's post

еве како нашите клучеви за касети се произведуваат ❤️ 🔧 #uniorbiketools #production #manufacturing # ...

Photos from Unior Makedonija's post

Koја клешта за отстранување изолација ја користите ?#klešta #Unior #unioralati #uniormakedonija #i ...

Photos from Unior Makedonija's post

Една алатка , две функции 🔧👊#unior #uniortools #madeinslovenia #tools #biketools #toolporn

Photos from Unior Makedonija's post

Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи