Униор Македонија

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Народен Фронт 5 лок.7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Телефон 2: 02 2432089
  • Факс: 02 2432089
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
44%заштеда
35%заштеда
30%заштеда
Цена со ДДВ:860 ден.600 ден.

Униор Клуч за тркала 17

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.900 ден.1.520 ден.

Торба за алат за на појас

Цена со ДДВ:122.000 ден.

Униор количка за алати


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи