Униор Македонија

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.6 Стајковци бр.54
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9439 км

  • Телефон 2: 02 2432089
  • Факс: 02 2432089
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

• Клучеви
• Насадни клучеви и дополнителни делови
• Клешти
• Изолирани алати
• Алати за водовод
• Ножици
• Одвртувачи
• Извлекувачи
• Чекани, Пробивачи и Длета
• Опрема за во работилница
• Пневматски алати
• Контролни и мерни алати
• Алати за електроника
• Алати за автомобили
• Алати за сервисирање на велосипеди
• Алати за мотори
• Дополнителни рачни алати
• Гарнитури алати
• Рекламен материјал
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи