Униор Македонија

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Народен Фронт 5 лок.7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км

  • Телефон 2: 02 2432089
  • Факс: 02 2432089
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Униор пневматските алати се одликуваат со ергономски стисок за лесно ракување, додека нивното грубо куќиште гарантира долговечност дури и под најлоши услови за работа.

Униор пневматските алати се разликуваат по нивниот висок квалитет и безбедно ракување пресретнувајќи ги највисоките стандарди за безбедност.

Нивната едноставна употреба ги прави алатите погодни за ДИУ како и за професионална
Благодарение на силата на компресираниот воздух, Униор пневматски алат овозможуваат брзо и едноставно, безбедно и ефикасно извршување на разни работи.

Наменетите алати ја олеснуваат работата на сервисите за автомобили и во градежнат.

• Пневматски алат impact 3/8”
• Пневматски алат impact 1/2”
• Пневматски алат impact 3/4"
• Пневматски алат impact клучеви 1”
• Пневматски алат impact клучеви 1 1/2"
• Пневматски ударен чекан и длета
• Пневматски брусалки, брусалки за полирање и дупчалка
• Додатоци за пневматика
• Секачи SDS плус и SDS макс
повеќе
30%заштеда
40%заштеда
30%заштеда
30%заштеда
30%заштеда
Цена со ДДВ:2.935 ден.2.055 ден.

BoltShark клешти за сечење

30%заштеда
Цена со ДДВ:1.030 ден.721 ден.

Униор Клуч за тркала 17

30%заштеда
Цена со ДДВ:3.930 ден.2.751 ден.

Unior LED светилка - 2091

30%заштеда
20%заштеда
Цена со ДДВ:1.995 ден.1.596 ден.

Торба за алат за на појас


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи