Униор Македонија

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Народен Фронт 5 лок.7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9443 км

  • Телефон 2: 02 2432089
  • Факс: 02 2432089
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Алатите за автомобили се направени од одличен челик со подобрен состав. Неколку модели доаѓаат со дополнителна хромирана површинска заштита.

Со ергономски рачки и специјално дизајнирана површина за стисок, алатите на Униор обезбедуваат максимална удобност на работа и висока ефикасност со минимален напор.

• Алат за одржување
• Алати за подмачкување и филтрација
• Алати за каросерија
• Алати за тркала, управување и глави
• Алати за амортизација и пренос
• Алати за авто-електрика
• Алати за мотор
• SOS влошка
повеќе
30%заштеда
40%заштеда
30%заштеда
30%заштеда
30%заштеда
Цена со ДДВ:2.935 ден.2.055 ден.

BoltShark клешти за сечење

30%заштеда
Цена со ДДВ:1.030 ден.721 ден.

Униор Клуч за тркала 17

30%заштеда
Цена со ДДВ:3.930 ден.2.751 ден.

Unior LED светилка - 2091

30%заштеда
20%заштеда
Цена со ДДВ:1.995 ден.1.596 ден.

Торба за алат за на појас


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи