Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Ohrid
 • Stip
 • Struga
 • Kumanovo
 • Bitola
 • Tetovo
 • Kocani
 • Strumica
 • Vinica
 • Veles
 • Sveti Nikole
 • Kicevo
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transportation of passengers - vans and buses
 • Transportation services
 • Bus transportation (bus travel)
 • Travel agents
 • Auto rental commercial (rent a car agencies)
 • Van - Hire (Rental)
 • Airline Ticket Agencies
 • Minibuses
 • Bus - Hire (Charter & Rental)
 • Bus Lines
 • International Transport & Forwarding
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Transportation of passengers - vans and buses


Euro Sprint


 • Address : s.Golema Recica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nit-mak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mendi turs


 • Address : s.Odri
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 22:00 • Sat from 06:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eva Ag/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajet Cirtma/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karlo vip travel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa trans BTB


 • Address : Filip Vtori Makedonski 2/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7844 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Senat Tours


 • Address : s.Velesta b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LVD


 • Address : Ruger Boskovik 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter ways


 • Address : bul.Ilinden 97
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korblic kom


 • Address : Makedonska Kosovska brigada 50/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

George company (Dzordz kompani)


 • Address : Franklin Ruzvelt 63
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikol turs


 • Address : Mirce Orovcanec 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bitie


 • Address : Ho Si Min 122-A
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Travel Service Group


 • Address : Aminta III 33-a lok.4 (Leninova)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardar Turs


 • Address : Cvetan Dimov 29 lok.4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marigona travel


 • Address : Cvetan Dimov 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manora logistik i marketing


 • Address : Makedoniјa 11-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delfina turs


 • Address : Bitpazarska 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

The main purpose of the travel agency Delfina Tours is to offer quality service to the customers and achieve maximum performance. Professional work and choosing the offer: comfort, speed, safe travel to all destinations.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1396507093_17.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Државата има пари за капитални инвестиции, тие ќе се инвестираат преку новиот систем со сериозен притисок од страна на Министерството и Владата. Во 2021 година ...
сите 221 | | | веќе видена

Сите возила, кои заклучно со 1 октомври 2020 година влегле на територијата на Северна Македонија и се со странски регистарски таблички, ќе можат во рок од една ...
сите 36 | | | веќе видена

Министерството за економија ги известува заинтересираните апликанти дека рокот за аплицирање за објавените јавни повици од Четвртиот пакет економски мерки за ...
сите 89 | | | веќе видена

Оштетените депоненти на Еуростандард банка преку иницијатива до Уставниот суд бараат оценка на уставноста член од законот за банки. Со поднесената ...
сите 16 | | | веќе видена

Тројно поголем данок на имот ќе плаќаат граѓаните за стан или куќа која не ја користат. Идејата вчера ја најави премиерот Заев, а денеска треба да помине на ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel