Brusnik

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 207599
  • Faksi: 047 230893
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1474274265_26.gif?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Firma Brusnik është themeluar në vitin 1969 si një dyqan i vogël llamarine në çarshinë e vjetër të Manastirit, me aktivitet kryesor prodhimin e ulluqeve dhe boreve për shtëpi.
Fabrika është e pajisur me pajisjet më moderne për prodhim të llamarinës së profiluar si dhe pjesëve shtesë për konstruksione çatish llamarine që ndihmojnë në përmirësimin e cilësisë së çatisë.

Stafi ynë mundëson montim të shpejt dhe efikas të konstruksioneve të çative.
Cilësi-Llamarina e plastifikuar është e përbërë nga material bazë çeliku me një trashësi të duhur. Pjesa e sipërme është e mbrojtur me një shtresë zinku, pastaj shtresë për neutralizim, si bazë për shtresë prej prajmer dhe në fund është e lyer me poliester. E njëjta procedurë është kryer dhe për mbrojtje të anës së poshtme.

Këto karakteristika mundësojnë një qasje më të lehtë ndaj profilit të llamarinës si dhe jetëgjatësinë e produktit - rezistencë ndaj ndikimeve të jashtme.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj